Skip to main content

EDE FM

RHENEN FM

1 VALLEI

CKV Reehorst ’45 krijgt steun van Domicilie makelaars

vrijdag 03 mei 2024, 13.42
door Lisa Mooijman
De Christelijke Korfbalvereniging CKV Reehorst ’45 heeft een nieuwe langdurige sponsorovereenkomst met Domicilie Makelaars. Dat maakt de vereniging bekend.
Domicilie steunt CKV Reehorst ’45
© CKV Reehorst ’45

Domicilie ondersteunt CKV Reehorst ’45 in haar inzet om sport toegankelijk te maken voor iedereen. Reehorst kan daardoor investeren in sportfaciliteiten, waardoor niet alleen de korfbalsport wordt gestimuleerd, maar ook de andere activiteiten die jong en oud motiveren om te gaan bewegen.

Mark Smidt, voorzitter CKV Reehorst ’45, is erg blij met deze steun. “Als vereniging willen we bijdragen aan de maatschappij door activiteiten te organiseren waardoor jong en oud meer gaan bewegen. Binnen onze vereniging kunnen jong en oud een eigen vorm van sporten beoefenen. Denk aan de Kangoeroes voor de aller jongsten of Walking Korfball als bewegen allemaal net wat lastiger wordt.”

De sponsorcommissie vult aan: “Goed advies en ondersteuning voor onze leden, dat is erg prettig. Met Domicilie Makelaars is het fijn om een vaste en bekende partner te hebben met kennis van de vastgoedsector. Een win-win samenwerking.”

Meer over